Lamelowa pergola

System oświetlenia pregoli

Oświetlenie punktowe oraz obwodowe LED.

– system punktowy : Oświetlenie umieszczane jest punktowo w ruchomych lamelach dachowych.
– system obwodowy : Oświetlenie umieszczane jest po obwodzie w dolnej części profili dachowych.

Zintegrowane oświetlenie pergoli zapewnia funkcjonalne, przyjemne oświetlenie, dające zarazem nowoczesny design, jak również poczucie komfortu i relaksu.

oświetlenie prgoli
Promiennik Pergola

Promienniki ciepła

Promienniki ciepła są nowoczesnym rozwiązaniem znacząco poprawiającym komfort odpoczynku w strefie pergoli. Funkcjonalne urządzenia pełnią bardzo ważną rolę – podnoszą temperaturę i roztaczają delikatny blask. Dzięki ich zastosowaniu taras pod pergolą jest dostępny w każdą pogodę, co wydłuża okres użytkowania od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a niekiedy i łagodną zimę.

System nagłośnienia pergoli

Spędzając czas na tarasie chętnie słuchamy muzyki. Temu właśnie służy system nagłośnienia tarasowego. Wysokiej jakości głośniki zapewniają idealne brzmienie, a zdalne sterowanie pełną wygodę użytkowania. Do tego elementy nagłaśniające są dyskretnie schowane w konstrukcji i nie psują elegancji i nowoczesnego wyglądu pergoli.
Z systemem nagłośnienia tarasowego zarówno odpoczynek, jak i spotkania w gronie znajomych i rodziny zyskają wysokiej klasy oprawę dźwiękową.

Speaker system
Ta strona używa plików cookie oraz innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookie
AKCEPTUJĘ